O kursie

Umiejętność komunikacji, a co za tym idzie także umiejętności związane z prezentacjami czy wystąpieniami, mają kluczowe znaczenie dla każdego biznesu.

Zwiększenie sprzedaży dzięki lepszej komunikacja z klientami. Łatwiejsza komunikacja wewnątrz zespołów. Profesjonalne budowanie marki firmy poprzez wystąpenia na konferencjach. Pozyskiwanie nowych talentów do zespołu.To tylko niektóre z benefitów, które niesie ze sobą podniesienie kompetencji pracowników w zakresie prowadzenia prezentacji.

Mam 12 lat doświadczenia w roli prelegenta i prowadzeniu warsztatów z zakresu wystąpień publicznych. Teraz chcę przekazać swoje know how Tobie i Twojej firmie.
W moim kursie pokażę jak tworzyć i prowadzić prezentacje, tak, żeby maksymalnie zaangażować słuchaczy w opowieść i dzięki temu realizować cele biznesowe.

O kursie O kursie

Co zyskuje Twoja firma

Dostęp do praktycznej wiedzy

Dostęp do praktycznej wiedzy

Kurs bazuje na moim 12-letnim doświadczeniu i pokazuje cały proces tworzenia prezentacji – od pomysłu po jej przedstawienie w taki sposób, żeby osiągnąć założony cel biznesowy.
Lepsza komunikacja z klientami

Lepsza komunikacja z klientami

Nabyte umiejętności sprawią, że pracownicy będą tworzyć przekaz w klarowny i dostosowany do odbiorcy sposób.
Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Dzięki wygodnej platformie Twoi pracownicy mogą zapoznać się z kursem i wykonywać ćwiczenia praktyczne w dogodnym dla siebie terminie.
Budowanie wizerunku marki

Budowanie wizerunku marki

Twoi pracownicy będą przygotowani do publicznych wystąpień, w tym na konferencjach branżowych, dzięki czemu pomogą w profesjonalnym budowaniu wizerunku Twojej marki i przyciągną do niej nowych klientów i pracowników.
Dodatkowe szkolenie stacjonarne

Dodatkowe szkolenie stacjonarne

Możliwość rozszerzenia kursu online o szkolenie stacjonarne skrojone na potrzeby Twoich pracowników.

Napisz do mnie po więcej szczegółów